0312 312 12 21
info@yaslibakimiturizmi.com

Beşinci Uluslar Arası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi 30 Kasım- 01 Aralık 2017 ANKARA Hilton Hotel

Davet

Kongremize Davetlisiniz…
Türkiye deki dinamiklerden iklim, genç nüfus, ulaşım imkanları, ekonomik yaşam ve hizmet seçenekleri birçok global sermayenin yatırımı içinde fırsatlar doğurmaktadır. Medikal Turizm Derneği ülkemizde yaşlı bakımı ve yaşlı turizmi, yaşlı bakımı ekonomisi, yaşlı bakımında arge ve inovasyon konularında uluslararası işbirlikçiler ile; yenilikler ve değerler yaratacak projelere hazırlanmaktadır.
Yaşlılık çözümlerimizin geliştirilmesinde öncü olan, ülkemizde yaşlı ve engelli bakımı, yatırımları ve turizmi konusunda domino etkisi yaratmayı başarmış ve artık geleneksel hale gelmiş kongremiz Beşinci Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi olarak 30 Kasım - 01 Aralık .2017 tarihlerinde Ankara da Hilton otelinde gerçekleştirilecektir.
Beşinci Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık Tanıtma Fonu, Ankara Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi katkılarıyla; Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘ın desteği; başta Kültür ve Turizm Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı olmak üzere birçok paydaş ile işbirliği yapılarak T.C. Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık Tanıtma Fonu, Kültür ve Turizm Bakanlığıdır. Kongremizin gerçekleşmesinde Sağlık Bakanlığı,

Ankara Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Samsung Türkiye, Flavius Klinikleri A.Ş., Ankara Kalkınma Ajansı, Pricewaterhouse Coopers, Yaşlılar ve Engelliler İçin Elele Derneği Belçika, turizmhaberleri.com, spawellness.com, populersaglikdergisi.com, illedesaglik.com, trenderamagazin.com, Tüsiav, Agne Tours işbirliği gerçekleştirilmektedir. Kongremizin içeriğinde ise yaşlı bakımı, yaşlı turizmi ve yaşlılıkla ilgili ekonomi alanlarında global aktörler deneyimlerini anlatacak ve global çözüm şirketleri ise çözümlerini sunacaklar ve bu aktörler ile ülkemizdeki iş dünyası birlikte nasıl iş yapabileceklerini görüşme fırsatlarını oluşturabileceklerdir.
Yaşlanma konusundaki ulusal algının geliştirilmesine yönelik olarak ise bu kongre ile birlikte kongrenin aktivitesi olarak ta çocukların katılacağı “Yaşlılık ve teknoloji” ile “Yaşlılık ve Sosyokültürel Etkinlik” konulu iki ayrı kategoride resim yarışmaları düzenlenecek, başarılı görülenler ödüllendirilecektir.
Geleneksel kongremize katılım için sadece web üzerinden kayıt yaptırmak gerekmektedir ve katılım ücretsizdir. Kongre kaydı ve detayları için www.yaslibakimiturizmi2017.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kongremize katılımınız ve işbirliğinizden memnuniyet duyarız.

Saygılarımızla,
Uzm.Dr.Sinan İBİŞ
Dernek Başkanı

 

Test

Form Gönderimi

Tamam